sádrokartony — příčky a podhledy

sádrokartony — podhledy — neplaťte víc než opravdu musíte Problémem starší zástavby jsou obvykle vysoké stropy, neboť prostor, který poskytují, zůstává často nevyužit. Sádrokartonový podhled může velmi razantně snížit celkové náklady na vytápění a zároveň poskytnout další úložný prostor.

Váš svět nemusí být nakřivoProblémy nerovných stropů nebo popraskaných omítek elegantně vyřeší sádrokartonové podhledy. Můžete tak například skrýt elektrické nebo síťové rozvody, ale i šikovně zmodernizovat Váš stávající strop.

sádrokarton - podhled, podhledy sádrokarton - podhled, podhledy sádrokarton - podhled, podhledy sádrokarton - podhled, podhledy

Příliš mnoho místa Jedním z mnoha důvodů, proč se naši zákazníci rozhodují pro dělicí příčku, může být potřeba rozdělit obytnou (nebo jinou) místnost na víc částí. Přemýšlíte pravděpodobně, jak co nejrychleji a nejlevněji vyřešit tento problém. Odpovědí Vám může být sádrokartonová konstrukce.

Dalším důvodem ke zmenšení prostoru může být snaha ušetřit peníze. Při neustále se zvyšujících cenách plynu, elektřiny i tuhých paliv možná žádáte snížení nákladů na vytápění obytných místností Vašeho rodinného domu. V případě kvalitně provedené tepelné izolace dělicí příčky ušetříte tisíce.

Jistě není příjemné obývat místnost, v níž trávíte spoustu času a která slouží zároveň jako spojnice mezi jinými částmi bytu nebo domu. Ostatní obyvatelé Vás nezřídka vyrušují, když tudy procházejí v různou denní či noční dobu. Vhodně umístěná sádrokartonová dělicí příčka Vám může pomoci vyřešit tento problém a zajistit právem nárokované soukromí.

sádrokarton - dělící příčky sádrokarton - dělící příčky sádrokarton - dělící příčky sádrokarton - dělící příčky
kam dál ?
logo parador logo novilon logo magnum logo Quick Step logo topdoors logo sapeli logo forbo

Všechna práva vyhrazena © 2011 Interiéry Konrád s.r.o. | | Kontakt: petr@interierykonrad.cz | počet návštěv 1054882